In Time

pt

WikiRank.net
wer. 1.6.3

In Time

Jakość:

Wyścig z czasem - film z 2011, reż. Andrew Niccol. Ten film zajmuje 396. miejsce w globalnym rankingu filmów oraz 582. miejsce w rankingu filmów w Portugalskiej Wikipedii. Artykuł „In Time“ w portugalskiej Wikipedii posiada 32.5 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 27 referencji oraz 8 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w malajskiej Wikipedii. Jednak najbardziej popularną wersją językową artykułu jest angielska.

Osiągnięcia za cały czas:
Portugalska Wikipedia:
582. miejsce w wielojęzycznym rankingu filmów w Portugalskiej Wikipedii.
Globalna Wikipedia:
7532. miejsce w wielojęzycznym rankingu wszystkich tematów.
396. miejsce w wielojęzycznym rankingu filmów.

Od czasu utworzenia artykułu "In Time" jego treść była napisana przez 28 zarejestrowanych użytkowników portugalskiej Wikipedii oraz edytowana przez 1235 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Atykuł „In Time“ jest na 582. miejscu w lokalnym rankingu filmów w portugalskiej Wikipedii oraz na 396. miejscu w globalnym rankingu filmów za cały czas.

Ten artykuł jest cytowany 86 razy w portugalskiej Wikipedii oraz cytowany 1108 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Portugalski): Nr 768 w listopadzie 2011 roku
  • Globalny: Nr 166 w listopadzie 2011 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Portugalski): Nr 6073 w kwietniu 2014 roku
  • Globalny: Nr 429 w grudniu 2011 roku

Dla danego artykułu znaleziono 37 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Malajski (ms)
In Time
44.6284
2Angielski (en)
In Time
40.8915
3Tamilski (ta)
இன் டைம்
34.6639
4Ukraiński (uk)
Час (фільм, 2011)
33.1142
5Portugalski (pt)
In Time
32.5458
6Ormiański (hy)
Ժամանակ (ֆիլմ)
31.6851
7Niemiecki (de)
In Time – Deine Zeit läuft ab
29.1724
8Arabski (ar)
في الوقت المحدد (فلم)
28.7178
9Chiński (zh)
潛逃時空
27.4109
10Gruziński (ka)
დრო (2011 წლის ფილმი)
25.81
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "In Time" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
In Time
15 258 945
2Rosyjski (ru)
Время (фильм, 2011)
4 283 931
3Niemiecki (de)
In Time – Deine Zeit läuft ab
2 961 789
4Hiszpański (es)
In Time
2 581 470
5Włoski (it)
In Time
2 042 836
6Francuski (fr)
Time Out (film, 2011)
1 514 931
7Japoński (ja)
TIME/タイム
1 297 294
8Chiński (zh)
潛逃時空
1 152 037
9Portugalski (pt)
In Time
546 355
10Perski (fa)
سر وقت
405 031
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "In Time" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
In Time
38 022
2Rosyjski (ru)
Время (фильм, 2011)
11 440
3Niemiecki (de)
In Time – Deine Zeit läuft ab
4 272
4Francuski (fr)
Time Out (film, 2011)
3 353
5Włoski (it)
In Time
3 233
6Chiński (zh)
潛逃時空
2 695
7Japoński (ja)
TIME/タイム
2 395
8Hiszpański (es)
In Time
2 331
9Perski (fa)
سر وقت
1 740
10Turecki (tr)
Zamana Karşı
962
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "In Time" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
In Time
391
2Niemiecki (de)
In Time – Deine Zeit läuft ab
103
3Francuski (fr)
Time Out (film, 2011)
93
4Rosyjski (ru)
Время (фильм, 2011)
82
5Włoski (it)
In Time
74
6Japoński (ja)
TIME/タイム
43
7Chiński (zh)
潛逃時空
41
8Hiszpański (es)
In Time
40
9Ukraiński (uk)
Час (фільм, 2011)
36
10Hebrajski (he)
עולם הזמן
34
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "In Time" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
In Time
3
2Rumuński (ro)
În timp
1
3Turecki (tr)
Zamana Karşı
1
4Arabski (ar)
في الوقت المحدد (فلم)
0
5Bułgarski (bg)
Дилъри на време
0
6Kataloński (ca)
In Time
0
7Czeski (cs)
Vyměřený čas
0
8Niemiecki (de)
In Time – Deine Zeit läuft ab
0
9Esperanto (eo)
In Time
0
10Hiszpański (es)
In Time
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "In Time" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Angielski (en)
In Time
113
2Japoński (ja)
TIME/タイム
113
3Francuski (fr)
Time Out (film, 2011)
88
4Portugalski (pt)
In Time
86
5Niemiecki (de)
In Time – Deine Zeit läuft ab
72
6Włoski (it)
In Time
55
7Rosyjski (ru)
Время (фильм, 2011)
54
8Chiński (zh)
潛逃時空
54
9Perski (fa)
سر وقت
45
10Niderlandzki (nl)
In Time (film)
45
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Portugalski:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Portugalski:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Portugalski:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Portugalski:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Portugalski:
Globalnie:
Cytowania:
Portugalski:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
في الوقت المحدد (فلم)
bgBułgarski
Дилъри на време
caKataloński
In Time
csCzeski
Vyměřený čas
deNiemiecki
In Time – Deine Zeit läuft ab
enAngielski
In Time
eoEsperanto
In Time
esHiszpański
In Time
euBaskijski
In Time
faPerski
سر وقت
fiFiński
In Time
frFrancuski
Time Out (film, 2011)
glGalicyjski
In Time
heHebrajski
עולם הזמן
hiHindi
इन टाइम
huWęgierski
Lopott idő
hyOrmiański
Ժամանակ (ֆիլմ)
idIndonezyjski
In Time
itWłoski
In Time
jaJapoński
TIME/タイム
kaGruziński
დრო (2011 წლის ფილმი)
koKoreański
인 타임
msMalajski
In Time
nlNiderlandzki
In Time (film)
noNorweski
In Time
plPolski
Wyścig z czasem (film 2011)
ptPortugalski
In Time
roRumuński
În timp
ruRosyjski
Время (фильм, 2011)
srSerbski
Преостало време
svSzwedzki
In Time
taTamilski
இன் டைம்
trTurecki
Zamana Karşı
ukUkraiński
Час (фільм, 2011)
uzUzbecki
Vaqt (film)
viWietnamski
Thời khắc sinh tử
zhChiński
潛逃時空

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Portugalski:
Nr 6073
04.2014
Globalny:
Nr 429
12.2011

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Portugalski:
Nr 768
11.2011
Globalny:
Nr 166
11.2011

Historia rankingu popularności lokalnej

Historia rankingu popularności globalnej

Historia rankingu ZA lokalnego

Historia rankingu ZA globalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W portugalskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Erling Haaland, República Democrática do Congo, Romelu Lukaku, Copa do Mundo FIFA de 2026, Kylian Mbappé, Senegal, Copa do Mundo FIFA, Lista de artilheiros da Copa do Mundo FIFA, Harry Kane, Carlo Ancelotti.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji