Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 1.04

25 stycznia 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Ukraina, Euforia, NATO, Zmarli w roku 2022, 25 stycznia, YouTube, Stany Zjednoczone, Burkina Faso, Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2022, Dzień Republiki w Indiach. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Ukraina271536715291835213
Euforia141242532614514
NATO646244425961199241630
Zmarli w roku 20221511352985057573841
25 stycznia14510201192703320344203
YouTube2052312355618913631728275
Stany Zjednoczone58138695102016722428332272
Burkina Faso255941232213275453942636
Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2022363106228
Dzień Republiki w Indiach1

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

25 stycznia 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi książkami były: Rok 1984, Wiedźmin, Diuna, Fundacja SCP, Romeo i Julia, Makbet, Folwark zwierzęcy, Station Eleven, Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, Boska Komedia.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Rok 1984120519282366331
Wiedźmin21573222312527123178
Diuna11851311363703245
Fundacja SCP121349157813065718364
Romeo i Julia37381066223634221552
Makbet1369417791411592163950
Folwark zwierzęcy1154735213125049554036
Station Eleven2130383809
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka32114075645342347481
Boska Komedia13842328392481272895

25 stycznia 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi grami wideo były: Minecraft, Roblox, League of Legends, Genshin Impact, God of War, Fortnite, Elden Ring, Pokémon Legends: Arceus, Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin, Grand Theft Auto V.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Minecraft51423222237
Roblox1811217911119
League of Legends96731612933118
Genshin Impact271394111755421
God of War14126149433215644
Fortnite1621015573973222
Elden Ring544513452011153
Pokémon Legends: Arceus161183186912132
Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin2812
Grand Theft Auto V21112211414124910553

25 stycznia 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi serialami telewizyjnymi były: Euforia, Ozark, Peaky Blinders, The Book of Boba Fett, Peacemaker, Nasze ukochane lato, Shark Tank India, The Expanse, Billions, Dom z papieru.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Euforia3681111434111
Ozark1542234100135828
Peaky Blinders1622105817708217349
The Book of Boba Fett7349213777326315663
Peacemaker27712013433149546356
Nasze ukochane lato13570839550019115
Shark Tank India4
The Expanse1354316383731815513462
Billions3776998115521850245499
Dom z papieru527321018113121945417

25 stycznia 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi filmami były: Spider-Man: Bez drogi do domu, Eternals, Nie patrz w górę (film 2021), Podziemny krąg, Nasze magiczne Encanto, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Matrix 4, Nie czas umierać, Diuna, Pushpa.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Spider-Man: Bez drogi do domu3146927685112
Eternals6111573672717521
Nie patrz w górę (film 2021)871047111234283044
Podziemny krąg2835263815141387123
Nasze magiczne Encanto83291041141010214395
Doctor Strange in the Multiverse of Madness55112385341101136391121
Matrix 4197372133220784012818
Nie czas umierać2012561473559902335259
Diuna1341871123141311213158
Pushpa4281

Globalna popularność Wikipedii 25 stycznia 2022

W dniu 25 stycznia 2022 roku w Wikipedii było 97.16 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 34.33 mln odwiedzin z Japonii, 32.37 mln odwiedzin z Niemiec, 29.51 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 27.44 mln odwiedzin z Indii, 22.60 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 20.35 mln odwiedzin z Włoch, 19.77 mln odwiedzin z Francji, 12.40 mln odwiedzin z Kanady, 10.67 mln odwiedzin z Hiszpanii oraz 195.04 mln odwiedzin z innych państw.

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 42 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na listopad 2021). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni badany miesiąc (październik 2021 roku). Dla wartości historycznych polularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2002-2021... Więcej informacji