Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 1.02

28 listopada 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Diego Maradona, Elżbieta II, Małgorzata Windsor, Gambit królowej, Mike Tyson, Diana, Filip, Margaret Thatcher, Karol, The Mandalorian. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Diego Maradona1111311211214
Elżbieta II27852115737241452
Małgorzata Windsor140133412103838243
Gambit królowej3352691021640428115912
Mike Tyson523710203325861275678
Diana764471225245928127
Filip13240146241941655207
Margaret Thatcher351468152222101372294
Karol152961114314471744176
The Mandalorian23131937319541112319319

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

28 listopada 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi książkami były: Rok 1984, Biblia, Władca Pierścieni, The Queen's Gambit, James Bond, Sword Art Online, Hillbilly Elegy, Raja Gidh, First they came..., The Great Reset.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Rok 19843061072752175449
Biblia1215122410171438110
Władca Pierścieni494792911121829759
The Queen's Gambit316
James Bond88814294147
Sword Art Online994524119356199315
Hillbilly Elegy254
Raja Gidh4
First they came...5815403490565307345
The Great Reset6

28 listopada 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi grami wideo były: Among Us, Minecraft, Cyberpunk 2077, Roblox, Assassin's Creed Valhalla, Genshin Impact, Call of Duty: Black Ops Cold War, League of Legends, Fortnite, Grand Theft Auto V.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Among Us101221534225
Minecraft53533382346
Cyberpunk 20771621421551731
Roblox253154207311184
Assassin's Creed Valhalla2566316631101369
Genshin Impact15979132152
Call of Duty: Black Ops Cold War899738241224316274
League of Legends1910285721110665914
Fortnite783235109102057170
Grand Theft Auto V111141713144989830

28 listopada 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi serialami telewizyjnymi były: The Mandalorian, The Crown, Peaky Blinders, Virgin River, The Boys (serial 2019), Start-Up, Chirurdzy, Star Trek: Discovery, Schitt's Creek, Industry.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
The Mandalorian198111111211110
The Crown31232237723411
Peaky Blinders18271046117481825225
Virgin River3244259
The Boys (serial 2019)44992645491081185
Start-Up63459461652
Chirurdzy62191231023464457092
Star Trek: Discovery78497461912428310080181
Schitt's Creek5935895323488415789
Industry6

28 listopada 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi filmami były: Tenet, Nowi mutanci, Miecz zabójcy demonów – Kimetsu no Yaiba, Fatman, Come Play, Freaky, Kevin sam w domu, Happiest Season, Unhinged, Hillbilly Elegy.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Tenet220294232817611835
Nowi mutanci13148221061310220622
Miecz zabójcy demonów – Kimetsu no Yaiba3305396634114111441
Fatman919148543
Come Play3
Freaky5425
Kevin sam w domu3453661601242351913315365
Happiest Season717
Unhinged1918319524330793
Hillbilly Elegy279

Globalna popularność Wikipedii 28 listopada 2020

W dniu 28 listopada 2020 roku w Wikipedii było 114.02 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 35.93 mln odwiedzin z Japonii, 30.78 mln odwiedzin z Niemiec, 29.75 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 25.06 mln odwiedzin z Indii, 21.15 mln odwiedzin z Francji, 20.90 mln odwiedzin z Włoch, 18.24 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 15.44 mln odwiedzin z Kanady, 10.57 mln odwiedzin z Brazylii oraz 200.81 mln odwiedzin z innych państw.

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 40 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na listopad 2020). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (październik 2020 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane z marca 2020 roku. Dla wartości historycznych polularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2002-2020... Więcej informacji