Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 1.04

26 października 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Squid Game, Halloween, Diuna, Alec Baldwin, YouTube, Diuna, Kleopatra VII, Stany Zjednoczone, Elon Musk, Ty. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Squid Game501249143281410115
Halloween20513563417111210826
Diuna6664915303324515271014
Alec Baldwin141611104888251820282
YouTube1027722838972402743248
Diuna3145024459853433
Kleopatra VII1846351317695182372
Stany Zjednoczone53133431219433033837314
Elon Musk810017641310337756484072
Ty3219314023425458689

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

26 października 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi książkami były: Diuna, Rok 1984, Biblia, Mesjasz Diuny, James Bond, Dzieci Diuny, Bóg Imperator Diuny, Fundacja SCP, Boska Komedia, Kapitularz Diuną.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Diuna1621117111
Rok 1984102610137828277315
Biblia232012212392721043
Mesjasz Diuny321853264435
James Bond21826973747
Dzieci Diuny432281246166433
Bóg Imperator Diuny271568341295919016
Fundacja SCP5241145481338643236
Boska Komedia4615358432323351550
Kapitularz Diuną68936236137253

26 października 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi grami wideo były: Roblox, Genshin Impact, The Dark Pictures Anthology: House of Ashes, Age of Empires IV, The Dark Pictures Anthology: Man of Medan, Grand Theft Auto V, The Dark Pictures Anthology: Little Hope, Guardians of the Galaxy, League of Legends, Fortnite.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Roblox21831331371119
Genshin Impact41411051310814584
The Dark Pictures Anthology: House of Ashes15102221125
Age of Empires IV79844210147
The Dark Pictures Anthology: Man of Medan68156108410136
Grand Theft Auto V112128765094729
The Dark Pictures Anthology: Little Hope9427517975665
Guardians of the Galaxy163472
League of Legends7141935127822248
Fortnite991361053541142135

26 października 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi serialami telewizyjnymi były: Squid Game, Ty, Locke & Key (serial telewizyjny), Foundation, Sukcesja, Żywe trupy, Biuro, Dom z papieru, Peaky Blinders, My Name.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Squid Game11111111211
Ty1522224291312
Locke & Key (serial telewizyjny)140456353236091975
Foundation3701662841574510999
Sukcesja170104310126381820884224
Żywe trupy721259146202578131
Biuro461623076212666725
Dom z papieru8113351192991423226
Peaky Blinders1219224102081310204192
My Name193910664083802

26 października 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi filmami były: Diuna, Eternals, Nie czas umierać, Venom 2: Carnage, Diuna, The French Dispatch, Halloween Kills, The Last Duel, Spider-Man: Bez drogi do domu, Last Night in Soho.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Diuna11113231111
Eternals17723145148342
Nie czas umierać4224371013642534
Venom 2: Carnage32885331632192058
Diuna233419331635941
The French Dispatch39199238576747565102
Halloween Kills2020582815147131128
The Last Duel3464110281310181231
Spider-Man: Bez drogi do domu7583132322286262616
Last Night in Soho331105661386061918414571

Globalna popularność Wikipedii 26 października 2021

W dniu 26 października 2021 roku w Wikipedii było 99.56 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 35.13 mln odwiedzin z Japonii, 30.37 mln odwiedzin z Niemiec, 27.52 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 26.93 mln odwiedzin z Indii, 20.86 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 19.35 mln odwiedzin z Francji, 17.18 mln odwiedzin z Włoch, 13.04 mln odwiedzin z Kanady, 10.17 mln odwiedzin z Hiszpanii oraz 209.46 mln odwiedzin z innych państw.

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 42 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na październik 2021). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni badany miesiąc (wrzesień 2021 roku). Dla wartości historycznych polularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2002-2021... Więcej informacji