Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 1.6

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Lamine Yamal, Dani Olmo, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024, Jesús Navas, Marc Cucurella, Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej, Nico Williams, Kylian Mbappé, Didier Deschamps, Luis de la Fuente, Gwinea Równikowa, Álvaro Morata. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Lamine Yamal1111111721218
Dani Olmo526353497715219
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej35127187354441421
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024645122315364540514
Jesús Navas722106168115211218473
Marc Cucurella331518222439010832868
Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej14232114261866913231038
Nico Williams5524942412314231456597
Kylian Mbappé11349111151650666894
Didier Deschamps26731192010143142899
Luis de la Fuente10593884126689293035
Gwinea Równikowa461282137573414899
Álvaro Morata54274316445639154740517

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi osobami były: Lamine Yamal, Dani Olmo, Marc Cucurella, Jesús Navas, Kylian Mbappé, Nico Williams, Daniił Miedwiediew, Jannik Sinner, Lulu Sun, Keir Starmer.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Lamine Yamal111111132115
Dani Olmo3223433555575
Marc Cucurella198821942378610340
Jesús Navas41246147761476173
Kylian Mbappé6325510131330844227
Nico Williams271334201019815917227
Daniił Miedwiediew8936755783887352244235
Jannik Sinner5865691615248675648
Lulu Sun669101127398
Keir Starmer297487217129245324732075858

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi wydarzeniami były: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Letnie Igrzyska Olimpijskie 2024, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022, Copa América, inwazja Rosji na Ukrainę, 2026 FIFA World Cup qualification, The Eras Tour, Wybory prezydenckie we Francji w 2022 roku, Tour de France, Wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii w 2019 roku.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej11111111112
Letnie Igrzyska Olimpijskie 202494263424343
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 202282432292426
Copa América65324373257
inwazja Rosji na Ukrainę3597192217553138
2026 FIFA World Cup qualification213102695204111190
The Eras Tour7834156742432118975
Wybory prezydenckie we Francji w 2022 roku26349255933023192336
Tour de France9261716672910178022
Wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii w 2019 roku608446162854422926214641376

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi grami wideo były: Elden Ring, Minecraft, Roblox, Grand Theft Auto V, Red Dead Redemption 2, Zenless Zone Zero, Grand Theft Auto: San Andreas, Baldur’s Gate III, Brawl Stars, Dinosaur Game.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Elden Ring131241163372
Minecraft324332174215
Roblox55328915654221
Grand Theft Auto V2658445789830
Red Dead Redemption 29776762562036
Zenless Zone Zero192111
Grand Theft Auto: San Andreas42995112527619816122
Baldur’s Gate III26610105662926443329
Brawl Stars2633472537216151274
Dinosaur Game72231271811621205233

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi serialami telewizyjnymi były: Ród Smoka, The Boys, Gra o tron, The Acolyte, Bridgertonowie, My Lady Jane, The Bear, Presumed Innocent, Yellowstone, Your Honor.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Ród Smoka111111474118
The Boys1933322411427
Gra o tron27823362102430
The Acolyte45671115125522146
Bridgertonowie132611469309178585
My Lady Jane117154502380
The Bear2875741920548054359101
Presumed Innocent956253697
Yellowstone9141039106933839745111
Your Honor77071610441516818151

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi filmami były: Gladiator 2, Inside Out 2, Gladiator, Despicable Me 4, MaXXXine, Kingdom of the Planet of the Apes, A Quiet Place: Day One, W głowie się nie mieści, Longlegs, X.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Gladiator 232112312116
Inside Out 24319427638321
Gladiator2018548118274612
Despicable Me 43065245516116303
MaXXXine49735119731388
Kingdom of the Planet of the Apes485081414572281667478
A Quiet Place: Day One876497343325142110
W głowie się nie mieści194022812183737252
Longlegs363123149473316
X169136353151674672

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi budynkami były: Allianz Arena, La Masía, Stadion Olimpijski w Berlinie, Sagrada Família, Koloseum, Auschwitz-Birkenau, MetLife Stadium, Wielki Mur Chiński, Katedra w Kolonii, ADX Florence.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Allianz Arena1141136421227
La Masía31014221101763169
Stadion Olimpijski w Berlinie1023332396759104
Sagrada Família2548117105414189
Koloseum15115714541931015
Auschwitz-Birkenau941791015193311554
MetLife Stadium22372211733326222120
Wielki Mur Chiński523148293321254118
Katedra w Kolonii8817375181116833364
ADX Florence3904726210788514105175

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi językami programowania były: Python, C, Java, C++, SQL, JavaScript, PHP, R, Scratch, Rust.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Python11122113111
C34211336329
Java67573244444
C++211369797638
SQL132855652866
JavaScript5568641155510
PHP761698869785
R1034345141323413
Scratch414741514249131421
Rust3089261019817171311

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi samochodami były: Volkswagen Garbus, Toyota Land Cruiser, Tesla Cybertruck, Chery Tiggo, Toyota Supra, Cadillac One, Toyota RAV4, Toyota Yaris, BMW M3, Toyota Crown.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Volkswagen Garbus1728818191971591774
Toyota Land Cruiser1195619341786871121928
Tesla Cybertruck241773931188336112625732
Chery Tiggo42813656478
Toyota Supra2258172141249843154215
Cadillac One726239971338683727964
Toyota RAV436217124372704210382498
Toyota Yaris3920540121186994810
BMW M3245142103419901026216117116
Toyota Crown11276766151535806

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi kryptowalutami były: Bitcoin, niewymienialny token, Ethereum, Dogecoin, Tether, Monero, Solana, USD Coin, Cardano blockchain, Bitcoin Cash.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Bitcoin11121111111
niewymienialny token42233232324
Ethereum33342323243
Dogecoin57556848565
Tether264656432
Monero1558894134978
Solana12469476
USD Coin97817897
Cardano blockchain10912131267771410
Bitcoin Cash118137786101221

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi książkami były: Apokalipsa świętego Jana, Księga Rodzaju, Przewodnik Michelin, Ewangelia Mateusza, Księga Koheleta, Księga Psalmów, 48 praw władzy, Ewangelia Jana, Strażnicy, Księga Wyjścia.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Apokalipsa świętego Jana522211823311
Księga Rodzaju1463271635615
Przewodnik Michelin1031113339132110
Ewangelia Mateusza478658421110721
Księga Koheleta3215910648348553
Księga Psalmów81110581084184439
48 praw władzy263117622916
Ewangelia Jana98127796397847
Strażnicy52135303463343311667
Księga Wyjścia3121341026315192012

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi firmami były: Google, Telegram, Primera División, Manchester United F.C., Premier League, BYD Auto, Reliance Industries, Amazon.com, XHamster, Panasonic Corporation.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Google24213516016734815
Telegram1547233340495331039
Primera División569123137381466170
Manchester United F.C.9733273098814192870
Premier League66410948143338136474
BYD Auto582308134762423234
Reliance Industries551826137329512752211173
Amazon.com1524552213010626149105
XHamster1203877146087931128144921
Panasonic Corporation3848252492839181716523128

9 lipca 2024 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi uniwersytetami były: Uniwersytet Harvarda, Uniwersytet w Oksfordzie, Massachusetts Institute of Technology, Stanford University, Yale University, Uniwersytet im. M. Łomonosowa w Moskwie, Uniwersytet Columbia, Johns Hopkins University, Uniwersytet Kairski, Uniwersytet w Salamance.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Uniwersytet Harvarda71114221074118
Uniwersytet w Oksfordzie13853132472372022
Massachusetts Institute of Technology33762121423237232210
Stanford University29106619112825172714
Yale University1159101020187935362649
Uniwersytet im. M. Łomonosowa w Moskwie1211733165147283487452437138
Uniwersytet Columbia1123882436454961494619
Johns Hopkins University4998099811913924824215830
Uniwersytet Kairski109363735751882142496618421415
Uniwersytet w Salamance383629958796853985463713

Globalna popularność Wikipedii 9 lipca 2024

W dniu 9 lipca 2024 roku w Wikipedii było 107.22 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 29.90 mln odwiedzin z Japonii, 28.73 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 26.10 mln odwiedzin z Niemiec, 25.15 mln odwiedzin z Indii, 17.73 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 16.66 mln odwiedzin z Francji, 15.16 mln odwiedzin z Włoch, 13.60 mln odwiedzin z Kanady, 8.91 mln odwiedzin z Brazylii oraz 178.41 mln odwiedzin z innych państw.

Rankingi tematyczne dla polskiej Wikipedii 9 lipca 2024

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 44 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na listopad 2023). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni badany miesiąc (październiku 2023 roku). Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2023... Więcej informacji