Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 1.04

12 sierpnia 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Anne Heche, Szatańskie wersety, Salman Rushdie, James Tupper, Ellen DeGeneres, Olivia Newton-John, YouTube, Stany Zjednoczone, Sandman, Zmarli w roku 2022. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Anne Heche1011112192114
Szatańskie wersety253545179151976
Salman Rushdie1222339287766
James Tupper4532299164640
Ellen DeGeneres13126276508275841
Olivia Newton-John32971612872439427268
YouTube389700549921521032231
Stany Zjednoczone551045319151214093243245
Sandman59102953121173735475
Zmarli w roku 20221811687724021127220

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

12 sierpnia 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi książkami były: Dzieci północy, Rok 1984, Fundacja SCP, Mikołajek, Where the Crawdads Sing, Smyth Report, Wichrowe Wzgórza, Boska Komedia, Five Days at Memorial, Odyseja.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Dzieci północy8311317043126
Rok 19842166116337310215
Fundacja SCP7598144619550368102
Mikołajek122217814213919116
Where the Crawdads Sing54691
Smyth Report8352
Wichrowe Wzgórza658683452019260222045130
Boska Komedia10914466262193561430
Five Days at Memorial5
Odyseja5210372171416713139950

12 sierpnia 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi grami wideo były: Minecraft, Roblox, Spider-Man, Genshin Impact, League of Legends, Grand Theft Auto V, Valorant, MultiVersus, Dziedzictwo Hogwartu, Stray.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Minecraft71422382334
Roblox12111116511119
Spider-Man4836821936211
Genshin Impact121075481591162
League of Legends11510331014834188
Grand Theft Auto V2616971513448827
Valorant815641436261391510
MultiVersus4098621402
Dziedzictwo Hogwartu399845101224236957
Stray58125441352722

12 sierpnia 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi serialami telewizyjnymi były: Sandman, Stranger Things, Better Call Saul, Breaking Bad, For All Mankind, Uwaga, Gra o tron, Locke & Key (serial telewizyjny), I Am Groot, The Boys.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Sandman931611947112
Stranger Things64724510104321
Better Call Saul14521225288415
Breaking Bad11993136371957
For All Mankind61073198103891632279
Uwaga28121285655
Gra o tron3121671514216689
Locke & Key (serial telewizyjny)177868553331053204928
I Am Groot410531910
The Boys52132655718172310237

12 sierpnia 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi filmami były: Prey, Top Gun: Maverick, Sześć dni, siedem nocy, Nope, Thor: Love and Thunder, Pole marzeń, Bullet Train, Wulkan, One Piece Film: Red, Donnie Brasco.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Prey4716215631127023
Top Gun: Maverick401339112127883112
Sześć dni, siedem nocy363216113162411541
Nope9301343397485285756
Thor: Love and Thunder1455010729341741810511
Pole marzeń47776781237011157
Bullet Train1682368146948199134
Wulkan99092322998517055
One Piece Film: Red119758105
Donnie Brasco1982391153359628426

Globalna popularność Wikipedii 12 sierpnia 2022

W dniu 12 sierpnia 2022 roku w Wikipedii było 97.73 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 35.77 mln odwiedzin z Japonii, 26.35 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 26.13 mln odwiedzin z Niemiec, 25.54 mln odwiedzin z Indii, 18.05 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 16.97 mln odwiedzin z Francji, 16.27 mln odwiedzin z Włoch, 11.96 mln odwiedzin z Kanady, 8.19 mln odwiedzin z Hiszpanii oraz 168.44 mln odwiedzin z innych państw.

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 42 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na kwiecień 2022). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni badany miesiąc (marzec 2022 roku). Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2022... Więcej informacji