Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 1.01

18 września 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Rosz ha-Szana, YouTube, The Boys (serial 2019), 18 września, Jimi Hendrix, układ okresowy pierwiastków, 2020–21 UEFA Europa League, Zmarli w roku 2020, Thiago Alcântara, Tenet. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Rosz ha-Szana53826678831953491
YouTube11802641832883322127
The Boys (serial 2019)33528207151751181243
18 września276401843682281111116
Jimi Hendrix134194492437388
układ okresowy pierwiastków133117110643403316107135
2020–21 UEFA Europa League16151231251221319
Zmarli w roku 2020329331167535130197859
Thiago Alcântara238812503338121551232176
Tenet6156311326794568148

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

18 września 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi książkami były: Diuna, Biblia, Re: Zero – Życie w innym świecie od zera, Rok 1984, Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru., Lot nad kukułczym gniazdem, Forrest Gump, Sword Art Online, The Devil All the Time, Gump and Co..

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Diuna6002734102121
Biblia76111929227311596
Re: Zero – Życie w innym świecie od zera17956810152523181
Rok 19843558135650176821
Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru.64174524946311441232
Lot nad kukułczym gniazdem1032512511
Forrest Gump72735512849112390
Sword Art Online2381917147225479335
The Devil All the Time164
Gump and Co.996150

18 września 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi grami wideo były: Minecraft, Cyberpunk 2077, Roblox, Dragon's Dogma, Watch Dogs 2, Demon's Souls, Among Us, Fortnite, League of Legends, Fall Guys: Ultimate Knockout.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Minecraft335357723314
Cyberpunk 207731231114631818
Roblox21322710470422156
Dragon's Dogma1761454266282
Watch Dogs 218889166831244
Demon's Souls56106126351821119
Among Us11211
Fortnite551110851133571
League of Legends231127491793553610
Fall Guys: Ultimate Knockout1215101314911223915

18 września 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi serialami telewizyjnymi były: The Boys (serial 2019), Ratched, Cobra Kai, Lucifer, I-LAND, The Mandalorian, Dom z papieru, Chirurdzy, Lovecraft Country, The Umbrella Academy.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
The Boys (serial 2019)2351112119114
Ratched2412289
Cobra Kai33288721003279
Lucifer119710762551115624
I-LAND43113
The Mandalorian5517254822227269105
Dom z papieru4314282412689639230
Chirurdzy327122162772836145371
Lovecraft Country244650572369474647407
The Umbrella Academy3541512717154445971043

18 września 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi filmami były: The Devil All the Time, Tenet, Mulan (film 2020), Lot nad kukułczym gniazdem, Beztroskie lata w Ridgemont High, Dune, Forrest Gump, Antebellum, Cuties, The SpongeBob Movie: Sponge on the Run.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
The Devil All the Time205113430124
Tenet11324564212911
Mulan (film 2020)2510323226288282
Lot nad kukułczym gniazdem201167621297271332
Beztroskie lata w Ridgemont High98659431517992388449
Dune188131719144561263
Forrest Gump11413141734231610323
Antebellum5614243576451
Cuties2320612132772
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run2389443271

Globalna popularność Wikipedii 18 września 2020

W dniu 18 września 2020 roku w Wikipedii było 103.83 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 35.05 mln odwiedzin z Japonii, 27.39 mln odwiedzin z Niemiec, 26.59 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 24.56 mln odwiedzin z Indii, 17.39 mln odwiedzin z Francji, 16.02 mln odwiedzin z Włoch, 15.77 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 13.08 mln odwiedzin z Kanady, 10.95 mln odwiedzin z Brazylii oraz 181.10 mln odwiedzin z innych państw.

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 40 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na czerwiec 2020). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (18 września 2020 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane z marca 2020 roku. Dla wartości historycznych polularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2002-2020... Więcej informacji