Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 1.04

26 listopada 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Ralf Rangnick, Dzień Dziękczynienia, Czarny piątek, Omikron, Hawkeye, Patrizia Reggiani, Zmarli w roku 2021, Stany Zjednoczone, House of Gucci (film 2021), YouTube. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Ralf Rangnick2371163102798827
Dzień Dziękczynienia12927813173476945
Czarny piątek1155310216262241104727
Omikron39853564315355713313515
Hawkeye7542361195176610710522
Patrizia Reggiani62524652059
Zmarli w roku 20218612720430926756510
Stany Zjednoczone4416987820141352773211281
House of Gucci (film 2021)338846991442111934151
YouTube835122594012116418577223

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

26 listopada 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi książkami były: Diuna, Rok 1984, James Bond, Fundacja SCP, The Eye of the World, Władca Pierścieni, Małe kobietki, The Fear Index, Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, Don Kichot.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Diuna2481518125131
Rok 1984552613362456317
James Bond8345413879
Fundacja SCP682101138182152222594
The Eye of the World554456910
Władca Pierścieni49571420115627192433
Małe kobietki1251969498541299617410961
The Fear Index2
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka341748639532535235103
Don Kichot581028226185346121793

26 listopada 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi grami wideo były: Minecraft, League of Legends, Roblox, Genshin Impact, Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto: San Andreas, Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl, Cyberpunk 2077, Valorant, Dark Souls.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Minecraft31322422334
League of Legends432311453221
Roblox151133411119
Genshin Impact20755919104852
Grand Theft Auto V21010916777114651
Grand Theft Auto: San Andreas54998123021510514189
Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl1363755403
Cyberpunk 207739914322488554486
Valorant8158132654563763943
Dark Souls891424297592973737

26 listopada 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi serialami telewizyjnymi były: Hawkeye, Squid Game, The Wheel of Time (serial telewizyjny), Foundation, Ty, Hellbound, Dexter: New Blood, Dom z papieru, Gossip Girl, Wielka.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Hawkeye2731112141131
Squid Game4511224414816
The Wheel of Time (serial telewizyjny)1143732341165540
Foundation338921351451827771
Ty352910818275974657
Hellbound21110556224
Dexter: New Blood163361017
Dom z papieru10212961372021224639
Gossip Girl233419763832226528
Wielka696534142819609418614248

26 listopada 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi filmami były: House of Gucci (film 2021), Spider-Man: Bez drogi do domu, Eternals, Venom, Venom 2: Carnage, Nie czas umierać, The Last Duel, Encanto, Matrix 4, Resident Evil: Welcome to Raccoon City.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
House of Gucci (film 2021)277151241111611418
Spider-Man: Bez drogi do domu2241123376348255
Eternals52122451015117374
Venom75671533321055241916
Venom 2: Carnage372714041294225836
Nie czas umierać1310165409332452688
The Last Duel156764554149391119
Encanto2655114113481671213
Matrix 414316551003585622321891
Resident Evil: Welcome to Raccoon City1040293617122984561

Globalna popularność Wikipedii 26 listopada 2021

W dniu 26 listopada 2021 roku w Wikipedii było 88.82 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 30.96 mln odwiedzin z Japonii, 26.29 mln odwiedzin z Niemiec, 25.79 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 23.35 mln odwiedzin z Indii, 20.65 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 16.98 mln odwiedzin z Francji, 15.27 mln odwiedzin z Włoch, 11.76 mln odwiedzin z Kanady, 9.15 mln odwiedzin z Hiszpanii oraz 180.41 mln odwiedzin z innych państw.

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 42 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na listopad 2021). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni badany miesiąc (październik 2021 roku). Dla wartości historycznych polularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2002-2021... Więcej informacji