Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 1.04

21 maja 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Ospa małpia, Amber Heard, YouTube, Kylian Mbappé, ospa prawdziwa, inwazja Rosji na Ukrainę, Elon Musk, Vangelis, Johnny Depp, Top Gun. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Ospa małpia3155662328105611
Amber Heard212836561548943186762
YouTube7395155531072042624250
Kylian Mbappé4772515132117216106
ospa prawdziwa4613145274346262291024
inwazja Rosji na Ukrainę264339656917024513348280
Elon Musk356913238369124511185108
Vangelis16361740465151451156
Johnny Depp15373449622844036234856
Top Gun9734383720173586031

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

21 maja 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi książkami były: Fundacja SCP, Rok 1984, James Bond, Diuna, Under the Banner of Heaven, Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, Conversations with Friends, The Motorcycle Diaries, The Time Traveler's Wife, Where the Crawdads Sing.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Fundacja SCP1022582552153
Rok 1984641682232611116
James Bond1504997139
Diuna8979381108608114632267
Under the Banner of Heaven1
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka244461696181062225190
Conversations with Friends3439
The Motorcycle Diaries5
The Time Traveler's Wife885433771302645779456823318
Where the Crawdads Sing1058

21 maja 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi grami wideo były: Minecraft, Roblox, Borderlands 3, MultiVersus, League of Legends, Star Citizen, Valorant, Elden Ring, Genshin Impact, Poppy Playtime.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Minecraft83532233227
Roblox14111121811120
Borderlands 358248642442172
MultiVersus72243442362
League of Legends128115378923134
Star Citizen12917651222336826
Valorant111267940171362711
Elden Ring1859261191525173
Genshin Impact151612910111412951
Poppy Playtime131046211819

21 maja 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi serialami telewizyjnymi były: Stranger Things, Love, Death & Robots, Halo, Better Call Saul, Chip i Dale Brygada RR, Moon Knight, Downton Abbey, Kto zabił Sarę?, The Lincoln Lawyer, Star Trek: Strange New Worlds.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Stranger Things155679511545820
Love, Death & Robots245113111813112
Halo306252229383
Better Call Saul343881231952318946
Chip i Dale Brygada RR6641441483621257631
Moon Knight10185615171065517721
Downton Abbey619610337553697410079218
Kto zabił Sarę?1952492487131
The Lincoln Lawyer7787423
Star Trek: Strange New Worlds4928382551962

21 maja 2022 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi filmami były: Top Gun: Maverick, Top Gun, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Chip 'n Dale: Rescue Rangers, Morbius, The Northman, Everything Everywhere All at Once, Three Thousand Years of Longing, Bhool Bhulaiyaa 2, Spider-Man: Bez drogi do domu.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Top Gun: Maverick269745635110263
Top Gun1011010215252507
Doctor Strange in the Multiverse of Madness161631696282124
Chip 'n Dale: Rescue Rangers1922311522563610
Morbius623763121437364645
The Northman462891010188012443716
Everything Everywhere All at Once4927211191973891
Three Thousand Years of Longing621125772846147
Bhool Bhulaiyaa 25
Spider-Man: Bez drogi do domu5331782024343716812

Globalna popularność Wikipedii 21 maja 2022

W dniu 21 maja 2022 roku w Wikipedii było 93.35 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 33.94 mln odwiedzin z Japonii, 24.79 mln odwiedzin z Niemiec, 24.24 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 22.27 mln odwiedzin z Indii, 19.54 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 16.42 mln odwiedzin z Francji, 14.77 mln odwiedzin z Włoch, 12.44 mln odwiedzin z Kanady, 8.51 mln odwiedzin z Polski oraz 165.27 mln odwiedzin z innych państw.

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 42 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na kwiecień 2022). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni badany miesiąc (marzec 2022 roku). Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2022... Więcej informacji