Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 1.02

21 września 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Sex Education, YouTube, Michael Schumacher, Diuna, Squid Game, Evergrande Group, 2021 Canadian federal election, 21 września, Tom Ford, Kleopatra VII. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Sex Education66311668247131142
YouTube72391814401031722444333
Michael Schumacher8314211125391124152161
Diuna103113021151222
Squid Game5330331
Evergrande Group541620613661514503
2021 Canadian federal election40121528544
21 września55967959724061418315
Tom Ford6015112836124115
Kleopatra VII39173811756738

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

21 września 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi książkami były: Diuna, Rok 1984, Biblia, James Bond, Makbet, Mesjasz Diuny, Epos o Gilgameszu, Out of Darkness, The Fear Index, Don Kichot.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Diuna84211135141
Rok 19844028144530187228
Biblia81712192670221494
James Bond19612826892
Makbet853233640391375101356
Mesjasz Diuny19882312758959
Epos o Gilgameszu5751013181291464418280210
Out of Darkness4
The Fear Index5
Don Kichot165928414235891515748

21 września 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi grami wideo były: Roblox, Genshin Impact, Deltarune, Kena: Bridge of Spirits, Lost Judgment, Grand Theft Auto V, League of Legends, T. Rex Game, Tales of Arise, Deathloop.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Roblox218213211211146
Genshin Impact201295819114524
Deltarune323435810489439
Kena: Bridge of Spirits5111
Lost Judgment256428721241
Grand Theft Auto V1213191176964732
League of Legends815203410146223511
T. Rex Game3615694064491
Tales of Arise878371832
Deathloop22893131156

21 września 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi serialami telewizyjnymi były: Sex Education, Dom z papieru, Ted Lasso, Squid Game, Żywe trupy, Lucifer, What If…?, Only Murders in the Building, Foundation, Downton Abbey.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Sex Education812211681116
Dom z papieru34104331763229
Ted Lasso707358617364
Squid Game1311901
Żywe trupy992197424214984
Lucifer2626915481951018734
What If…?4154648121322714101237
Only Murders in the Building5153224215159
Foundation826363924078421
Downton Abbey63539516142523495112

21 września 2021 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi filmami były: Diuna, Shang-Chi and the Legend of Ten Rings, Nie czas umierać, Diuna, Matrix, Venom: Let There Be Carnage, Black Widow, The Tragedy of Macbeth, The Many Saints of Newark, Spider-Man: Bez drogi do domu.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Diuna7011111243311
Shang-Chi and the Legend of Ten Rings132022714227242
Nie czas umierać1119416171011411186
Diuna3265641307859425
Matrix201314211017131189
Venom: Let There Be Carnage4323161181591662919621
Black Widow68497763629762531312
The Tragedy of Macbeth668340272153920
The Many Saints of Newark920915589425514161
Spider-Man: Bez drogi do domu2311101332340129596731

Globalna popularność Wikipedii 21 września 2021

W dniu 21 września 2021 roku w Wikipedii było 97.42 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 36.12 mln odwiedzin z Japonii, 29.59 mln odwiedzin z Indii, 27.85 mln odwiedzin z Niemiec, 27.78 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 20.04 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 17.84 mln odwiedzin z Francji, 16.64 mln odwiedzin z Włoch, 12.32 mln odwiedzin z Kanady, 10.06 mln odwiedzin z Hiszpanii oraz 201.01 mln odwiedzin z innych państw.

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 40 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na marzec 2021). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni badany miesiąc (luty 2021 roku). Dla wartości historycznych polularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2002-2021... Więcej informacji