Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 0.99

20 lutego 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Martin Braithwaite, szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-2, Erling Braut Håland, Miguel Ángel Félix Gallardo, Parasite, Michael Bloomberg, Steven Spielberg, Billie Eilish, 20 lutego, tłusty czwartek. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesitjaplptruzh
Martin Braithwaite20925102015
szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-243191631185741
Erling Braut Håland8627367651621
Miguel Ángel Félix Gallardo471032121
Parasite4511108553921
Michael Bloomberg3125638408283
Steven Spielberg261253422033
Billie Eilish18272598297931
20 lutego63132736174112
tłusty czwartek244761

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

19 lutego 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Erling Braut Håland, szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-2, Parasite, Billie Eilish, Miguel Ángel Félix Gallardo, RB Leipzig, Atalanta Bergamo, Zmarli w roku 2020, Michael Bloomberg, 19 lutego.

Nazwa ardeenesitjaplptruzh
Erling Braut Håland597112041383
szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-277181739217061
Parasite54121117392719
Billie Eilish12141880224525
Miguel Ángel Félix Gallardo531123812
RB Leipzig2363464155337
Atalanta Bergamo82379632158694
Zmarli w roku 2020191524
Michael Bloomberg585
19 lutego134345243221

18 lutego 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Erling Braut Håland, szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-2, Parasite, Miguel Ángel Félix Gallardo, Billie Eilish, 18 lutego, Zmarli w roku 2020, Liga Mistrzów UEFA, Caroline Flack, Orthocoronavirinae.

Nazwa ardeenesitjaplptruzh
Erling Braut Håland915113311113
szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-2815932254521
Parasite744814542016
Miguel Ángel Félix Gallardo5571319
Billie Eilish23826227637
18 lutego7995041142718
Zmarli w roku 2020161625
Liga Mistrzów UEFA122393347
Caroline Flack52546
Orthocoronavirinae1931

17 lutego 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-2, Parasite, Miguel Ángel Félix Gallardo, Caroline Flack, Ken Miles, Zmarli w roku 2020, 17 lutego, Crash Landing on You, Sonic. Szybki Jak Błyskawica, Billie Eilish.

Nazwa ardeenesitjaplptruzh
szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-27525335012
Parasite673411437496109
Miguel Ángel Félix Gallardo5241339
Caroline Flack9242496555
Ken Miles64316
Zmarli w roku 2020151318
17 lutego9593056133117
Crash Landing on You101
Sonic. Szybki Jak Błyskawica7168077
Billie Eilish44362248972949

Globalna popularność Wikipedii 20 lutego 2020

W dniu 20 lutego 2020 roku w Wikipedii było 124.49 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 33.61 mln odwiedzin z Niemiec, 32.55 mln odwiedzin z Japonii, 28.89 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 22.45 mln odwiedzin z Indii, 20.60 mln odwiedzin z Francji, 18.71 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 17.49 mln odwiedzin z Włoch, 14.04 mln odwiedzin z Kanady, 11.61 mln odwiedzin z Hiszpanii oraz 195.01 mln odwiedzin z innych państw.

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 40 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na październik 2019). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (20 lutego 2020 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane z września 2019 roku. Dla wartości historycznych polularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2002-2019... Więcej informacji