Danny McNamara

nl

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Danny McNamara

Jakość:

Artykuł „Danny McNamara“ w niderlandzkiej Wikipedii posiada 36.3 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 18 referencji oraz 6 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w angielskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (niderlandzkiej).

Od czasu utworzenia artykułu "Danny McNamara" jego treść była napisana przez 3 zarejestrowanych użytkowników niderlandzkiej Wikipedii oraz edytowana przez 64 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 11 razy w niderlandzkiej Wikipedii oraz cytowany 178 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Niderlandzki): Nr 2843 w listopadzie 2025 roku
  • Globalny: Nr 100899 w styczniu 2023 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Niderlandzki): Nr 289870 w listopadzie 2025 roku
  • Globalny: Nr 300585 w styczniu 2022 roku

Dla danego artykułu znaleziono 7 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Angielski (en)
Danny McNamara (footballer)
41.9067
2Niderlandzki (nl)
Danny McNamara
36.3062
3Hiszpański (es)
Danny McNamara (futbolista)
27.8919
4Urdu (ur)
ڈینی میک نامارا (فٹ بال کھلاڑی)
19.1523
5Arabski (ar)
داني مكنمارا (لاعب كرة قدم)
12.654
6Włoski (it)
Danny McNamara
11.0146
7Francuski (fr)
Danny McNamara (football)
6.9818
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Danny McNamara" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Danny McNamara (footballer)
133 339
2Włoski (it)
Danny McNamara
2 052
3Hiszpański (es)
Danny McNamara (futbolista)
969
4Francuski (fr)
Danny McNamara (football)
910
5Arabski (ar)
داني مكنمارا (لاعب كرة قدم)
168
6Niderlandzki (nl)
Danny McNamara
137
7Urdu (ur)
ڈینی میک نامارا (فٹ بال کھلاڑی)
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Danny McNamara" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Danny McNamara (footballer)
1 316
2Włoski (it)
Danny McNamara
37
3Hiszpański (es)
Danny McNamara (futbolista)
16
4Francuski (fr)
Danny McNamara (football)
7
5Niderlandzki (nl)
Danny McNamara
3
6Arabski (ar)
داني مكنمارا (لاعب كرة قدم)
0
7Urdu (ur)
ڈینی میک نامارا (فٹ بال کھلاڑی)
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Danny McNamara" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Danny McNamara (footballer)
34
2Francuski (fr)
Danny McNamara (football)
11
3Włoski (it)
Danny McNamara
8
4Hiszpański (es)
Danny McNamara (futbolista)
6
5Niderlandzki (nl)
Danny McNamara
3
6Arabski (ar)
داني مكنمارا (لاعب كرة قدم)
1
7Urdu (ur)
ڈینی میک نامارا (فٹ بال کھلاڑی)
1
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Danny McNamara" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Urdu (ur)
ڈینی میک نامارا (فٹ بال کھلاڑی)
2
2Arabski (ar)
داني مكنمارا (لاعب كرة قدم)
1
3Angielski (en)
Danny McNamara (footballer)
0
4Hiszpański (es)
Danny McNamara (futbolista)
0
5Francuski (fr)
Danny McNamara (football)
0
6Włoski (it)
Danny McNamara
0
7Niderlandzki (nl)
Danny McNamara
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Danny McNamara" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Angielski (en)
Danny McNamara (footballer)
83
2Włoski (it)
Danny McNamara
38
3Francuski (fr)
Danny McNamara (football)
26
4Arabski (ar)
داني مكنمارا (لاعب كرة قدم)
19
5Niderlandzki (nl)
Danny McNamara
11
6Hiszpański (es)
Danny McNamara (futbolista)
1
7Urdu (ur)
ڈینی میک نامارا (فٹ بال کھلاڑی)
0
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Niderlandzki:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Niderlandzki:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Niderlandzki:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Niderlandzki:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Niderlandzki:
Globalnie:
Cytowania:
Niderlandzki:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
داني مكنمارا (لاعب كرة قدم)
enAngielski
Danny McNamara (footballer)
esHiszpański
Danny McNamara (futbolista)
frFrancuski
Danny McNamara (football)
itWłoski
Danny McNamara
nlNiderlandzki
Danny McNamara
urUrdu
ڈینی میک نامارا (فٹ بال کھلاڑی)

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Niderlandzki:
Nr 289870
11.2025
Globalny:
Nr 300585
01.2022

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Niderlandzki:
Nr 2843
11.2025
Globalny:
Nr 100899
01.2023

Historia rankingu ZA lokalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W niderlandzkiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Ketikoti, Sadio Mané, Senegal, Wereldkampioenschap voetbal 2026, Romelu Lukaku, Rudi Garcia, Ronald Koeman, Youri Tielemans, Congo-Kinshasa, Harry Kane.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji