Running Man

it

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Running Man

Jakość:

Uciekinier - strona ujednoznaczniająca w projekcie Wikimedia. Artykuł „Running Man“ w włoskiej Wikipedii posiada 2.7 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 0 referencji oraz 3 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w angielskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (włoskiej).

Osiągnięcia za cały czas:
Globalna Wikipedia:
8890. miejsce w wielojęzycznym rankingu wszystkich tematów.

Od czasu utworzenia artykułu "Running Man" jego treść była napisana przez 2 zarejestrowanych użytkowników włoskiej Wikipedii oraz edytowana przez 165 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 2 razy w włoskiej Wikipedii oraz cytowany 385 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Włoski): Nr 60773 w marcu 2018 roku
  • Globalny: Nr 51672 w listopadzie 2025 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Włoski): Nr 178875 we wrześniu 2012 roku
  • Globalny: Nr 1419 w lipcu 2013 roku

Dla danego artykułu znaleziono 13 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Angielski (en)
Running Man
16.0601
2Koreański (ko)
런닝맨
4.7727
3Wietnamski (vi)
Running Man
3.4559
4Włoski (it)
Running Man
2.7134
5Rosyjski (ru)
Бегущий человек
2.1252
6Japoński (ja)
ランニングマン
0.7413
7Chiński (zh)
Running Man (消歧义)
0.3887
8Ukraiński (uk)
Людина, що біжить (значення)
0.2503
9Polski (pl)
Uciekinier
0.2201
10Węgierski (hu)
Running Man (egyértelműsítő lap)
0.1828
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Running Man" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Running Man
28 755 110
2Koreański (ko)
런닝맨
635 043
3Rosyjski (ru)
Бегущий человек
572 104
4Wietnamski (vi)
Running Man
492 856
5Polski (pl)
Uciekinier
44 570
6Japoński (ja)
ランニングマン
22 930
7Chiński (zh)
Running Man (消歧义)
22 011
8Hebrajski (he)
הנרדף
21 490
9Francuski (fr)
Running Man (homonymie)
10 708
10Włoski (it)
Running Man
10 021
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Running Man" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Running Man
2 083
2Japoński (ja)
ランニングマン
266
3Koreański (ko)
런닝맨
199
4Hebrajski (he)
הנרדף
134
5Rosyjski (ru)
Бегущий человек
95
6Chiński (zh)
Running Man (消歧义)
75
7Francuski (fr)
Running Man (homonymie)
51
8Wietnamski (vi)
Running Man
47
9Włoski (it)
Running Man
39
10Polski (pl)
Uciekinier
23
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Running Man" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Running Man
76
2Koreański (ko)
런닝맨
27
3Rosyjski (ru)
Бегущий человек
12
4Francuski (fr)
Running Man (homonymie)
9
5Polski (pl)
Uciekinier
8
6Chiński (zh)
Running Man (消歧义)
8
7Norweski (no)
Running Man
5
8Hebrajski (he)
הנרדף
4
9Japoński (ja)
ランニングマン
4
10Wietnamski (vi)
Running Man
4
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Running Man" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Running Man
2
2Francuski (fr)
Running Man (homonymie)
0
3Hebrajski (he)
הנרדף
0
4Węgierski (hu)
Running Man (egyértelműsítő lap)
0
5Włoski (it)
Running Man
0
6Japoński (ja)
ランニングマン
0
7Koreański (ko)
런닝맨
0
8Norweski (no)
Running Man
0
9Polski (pl)
Uciekinier
0
10Rosyjski (ru)
Бегущий человек
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Running Man" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Koreański (ko)
런닝맨
300
2Wietnamski (vi)
Running Man
42
3Angielski (en)
Running Man
9
4Japoński (ja)
ランニングマン
9
5Francuski (fr)
Running Man (homonymie)
7
6Ukraiński (uk)
Людина, що біжить (значення)
7
7Rosyjski (ru)
Бегущий человек
5
8Włoski (it)
Running Man
2
9Węgierski (hu)
Running Man (egyértelműsítő lap)
1
10Norweski (no)
Running Man
1
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Włoski:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Włoski:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Włoski:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Włoski:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Włoski:
Globalnie:
Cytowania:
Włoski:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
enAngielski
Running Man
frFrancuski
Running Man (homonymie)
heHebrajski
הנרדף
huWęgierski
Running Man (egyértelműsítő lap)
itWłoski
Running Man
jaJapoński
ランニングマン
koKoreański
런닝맨
noNorweski
Running Man
plPolski
Uciekinier
ruRosyjski
Бегущий человек
ukUkraiński
Людина, що біжить (значення)
viWietnamski
Running Man
zhChiński
Running Man (消歧义)

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Włoski:
Nr 178875
09.2012
Globalny:
Nr 1419
07.2013

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Włoski:
Nr 60773
03.2018
Globalny:
Nr 51672
11.2025

Historia rankingu popularności globalnej

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W włoskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Fraternità sacerdotale San Pio X, Jeff Ekhator, Alessandro Bastoni, Marcel Lefebvre, Campionato mondiale di calcio 2026, Marcatori del campionato mondiale di calcio, Campionato mondiale di calcio, Kylian Mbappé, Michael Olise, Sadio Mané.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji