Post Mortem

uz

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Post Mortem

Jakość:

Artykuł „Post Mortem“ w uzbeckiej Wikipedii posiada 1 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Ten artykuł ma najlepszą jakość w niemieckiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (uzbeckiej).

Od czasu utworzenia artykułu "Post Mortem" jego treść była napisana przez 1 zarejestrowanych użytkowników uzbeckiej Wikipedii oraz edytowana przez 110 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Artykuł „Post Mortem“ jest na 927. miejscu w lokalnym rankingu seriali telewizyjnych w uzbeckiej Wikipedii za cały czas.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Uzbecki): Nr 17912 w marcu 2026 roku
  • Globalny: Nr 69480 w kwietniu 2007 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Uzbecki): Nr 50201 w marcu 2026 roku
  • Globalny: Nr 269674 we wrześniu 2021 roku

Dla danego artykułu znaleziono 7 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Niemiecki (de)
Post Mortem – Beweise sind unsterblich
14.1584
2Francuski (fr)
Post mortem (série télévisée)
7.6439
3Polski (pl)
Post Mortem (serial telewizyjny)
4.3257
4Włoski (it)
Post Mortem - Segreti dall'aldilà
2.3812
5Angielski (en)
Post Mortem (TV series)
1.8845
6Uzbecki (uz)
Post Mortem
1.0035
7Hiszpański (es)
Post Mortem (serie de televisión alemana)
0.3402
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Post Mortem" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Niemiecki (de)
Post Mortem – Beweise sind unsterblich
38 805
2Angielski (en)
Post Mortem (TV series)
36 215
3Włoski (it)
Post Mortem - Segreti dall'aldilà
27 173
4Francuski (fr)
Post mortem (série télévisée)
26 831
5Polski (pl)
Post Mortem (serial telewizyjny)
9 093
6Hiszpański (es)
Post Mortem (serie de televisión alemana)
1 858
7Uzbecki (uz)
Post Mortem
16
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Post Mortem" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Niemiecki (de)
Post Mortem – Beweise sind unsterblich
517
2Angielski (en)
Post Mortem (TV series)
55
3Włoski (it)
Post Mortem - Segreti dall'aldilà
55
4Francuski (fr)
Post mortem (série télévisée)
53
5Hiszpański (es)
Post Mortem (serie de televisión alemana)
36
6Polski (pl)
Post Mortem (serial telewizyjny)
6
7Uzbecki (uz)
Post Mortem
2
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Post Mortem" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Niemiecki (de)
Post Mortem – Beweise sind unsterblich
44
2Włoski (it)
Post Mortem - Segreti dall'aldilà
23
3Angielski (en)
Post Mortem (TV series)
19
4Francuski (fr)
Post mortem (série télévisée)
12
5Hiszpański (es)
Post Mortem (serie de televisión alemana)
8
6Polski (pl)
Post Mortem (serial telewizyjny)
3
7Uzbecki (uz)
Post Mortem
1
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Post Mortem" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Niemiecki (de)
Post Mortem – Beweise sind unsterblich
0
2Angielski (en)
Post Mortem (TV series)
0
3Hiszpański (es)
Post Mortem (serie de televisión alemana)
0
4Francuski (fr)
Post mortem (série télévisée)
0
5Włoski (it)
Post Mortem - Segreti dall'aldilà
0
6Polski (pl)
Post Mortem (serial telewizyjny)
0
7Uzbecki (uz)
Post Mortem
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Post Mortem" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Niemiecki (de)
Post Mortem – Beweise sind unsterblich
83
2Francuski (fr)
Post mortem (série télévisée)
23
3Angielski (en)
Post Mortem (TV series)
11
4Włoski (it)
Post Mortem - Segreti dall'aldilà
9
5Hiszpański (es)
Post Mortem (serie de televisión alemana)
2
6Polski (pl)
Post Mortem (serial telewizyjny)
2
7Uzbecki (uz)
Post Mortem
0
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Uzbecki:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Uzbecki:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Uzbecki:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Uzbecki:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Uzbecki:
Globalnie:
Cytowania:
Uzbecki:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
deNiemiecki
Post Mortem – Beweise sind unsterblich
enAngielski
Post Mortem (TV series)
esHiszpański
Post Mortem (serie de televisión alemana)
frFrancuski
Post mortem (série télévisée)
itWłoski
Post Mortem - Segreti dall'aldilà
plPolski
Post Mortem (serial telewizyjny)
uzUzbecki
Post Mortem

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Uzbecki:
Nr 50201
03.2026
Globalny:
Nr 269674
09.2021

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Uzbecki:
Nr 17912
03.2026
Globalny:
Nr 69480
04.2007

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W uzbeckiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: 69 (jinsiy poza), Kongo Demokratik Respublikasi, Futbol boʻyicha 2026-yilgi jahon chempionati, Jinsiy aloqa, Jinsiy aloqa pozasi, FIFA Jahon chempionatining eng yaxshi toʻpurarlari, Darknet, Diren Polatoğullari, Indoneziya bayrogʻi, Alisher Navoiy.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji