The Rite

fi

WikiRank.net
wer. 1.6.3

The Rite

Jakość:

Ten film zajmuje 2806. miejsce w globalnym rankingu filmów. Artykuł „The Rite“ w fińskiej Wikipedii posiada 19.8 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 11 referencji oraz 3 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w angielskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (fińskiej).

Osiągnięcia za cały czas:
Globalna Wikipedia:
2806. miejsce w wielojęzycznym rankingu filmów.

Od czasu utworzenia artykułu "The Rite" jego treść była napisana przez 4 zarejestrowanych użytkowników fińskiej Wikipedii oraz edytowana przez 585 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Artykuł „The Rite“ jest na 2806. miejscu в глобальном рейтинге filmów w Wikipedii za cały czas.

Ten artykuł jest cytowany 7 razy w fińskiej Wikipedii oraz cytowany 481 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Fiński): Nr 973 w lipcu 2025 roku
  • Globalny: Nr 3767 w marcu 2011 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Fiński): Nr 18460 w czerwcu 2026 roku
  • Globalny: Nr 2361 w lutym 2011 roku

Dla danego artykułu znaleziono 31 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Angielski (en)
The Rite (2011 film)
58.2514
2Włoski (it)
Il rito (film 2011)
29.4663
3Kataloński (ca)
El ritu
28.7671
4Indonezyjski (id)
The Rite (film 2011)
28.3014
5Białoruski (be)
Абрад (фільм)
27.5171
6Hiszpański (es)
El rito (película de 2011)
27.0049
7Galicyjski (gl)
O rito
26.4045
8Bułgarski (bg)
Ритуалът
25.1225
9Niemiecki (de)
The Rite – Das Ritual
24.6519
10Portugalski (pt)
O Ritual
22.3737
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "The Rite" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
The Rite (2011 film)
4 623 404
2Hiszpański (es)
El rito (película de 2011)
1 042 007
3Włoski (it)
Il rito (film 2011)
766 606
4Rosyjski (ru)
Обряд (фильм, 2011)
751 985
5Niemiecki (de)
The Rite – Das Ritual
537 582
6Portugalski (pt)
O Ritual
369 542
7Francuski (fr)
Le Rite (film)
336 158
8Japoński (ja)
ザ・ライト -エクソシストの真実-
208 942
9Polski (pl)
Rytuał (film 2011)
116 738
10Perski (fa)
تشریفات مذهبی (فیلم ۲۰۱۱)
85 789
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "The Rite" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
The Rite (2011 film)
40 495
2Włoski (it)
Il rito (film 2011)
13 096
3Francuski (fr)
Le Rite (film)
4 990
4Rosyjski (ru)
Обряд (фильм, 2011)
1 938
5Hiszpański (es)
El rito (película de 2011)
1 065
6Koreański (ko)
더 라이트: 악마는 있다
941
7Polski (pl)
Rytuał (film 2011)
719
8Grecki (el)
Η τελετή (ταινία, 2011)
635
9Niemiecki (de)
The Rite – Das Ritual
632
10Indonezyjski (id)
The Rite (film 2011)
536
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "The Rite" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
The Rite (2011 film)
169
2Włoski (it)
Il rito (film 2011)
59
3Francuski (fr)
Le Rite (film)
50
4Niemiecki (de)
The Rite – Das Ritual
45
5Hiszpański (es)
El rito (película de 2011)
40
6Japoński (ja)
ザ・ライト -エクソシストの真実-
29
7Rosyjski (ru)
Обряд (фильм, 2011)
26
8Portugalski (pt)
O Ritual
15
9Grecki (el)
Η τελετή (ταινία, 2011)
13
10Ukraiński (uk)
Обряд (фільм, 2011)
13
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "The Rite" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Arabski (ar)
ذي ريتي
2
2Niemiecki (de)
The Rite – Das Ritual
2
3Angielski (en)
The Rite (2011 film)
1
4Francuski (fr)
Le Rite (film)
1
5Białoruski (be)
Абрад (фільм)
0
6Bułgarski (bg)
Ритуалът
0
7Kataloński (ca)
El ritu
0
8Duński (da)
Ritualet
0
9Grecki (el)
Η τελετή (ταινία, 2011)
0
10Hiszpański (es)
El rito (película de 2011)
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "The Rite" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Angielski (en)
The Rite (2011 film)
77
2Francuski (fr)
Le Rite (film)
46
3Włoski (it)
Il rito (film 2011)
40
4Niemiecki (de)
The Rite – Das Ritual
34
5Japoński (ja)
ザ・ライト -エクソシストの真実-
33
6Rosyjski (ru)
Обряд (фильм, 2011)
31
7Perski (fa)
تشریفات مذهبی (فیلم ۲۰۱۱)
27
8Węgierski (hu)
A rítus
24
9Hiszpański (es)
El rito (película de 2011)
20
10Portugalski (pt)
O Ritual
15
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Fiński:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Fiński:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Fiński:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Fiński:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Fiński:
Globalnie:
Cytowania:
Fiński:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
ذي ريتي
beBiałoruski
Абрад (фільм)
bgBułgarski
Ритуалът
caKataloński
El ritu
daDuński
Ritualet
deNiemiecki
The Rite – Das Ritual
elGrecki
Η τελετή (ταινία, 2011)
enAngielski
The Rite (2011 film)
esHiszpański
El rito (película de 2011)
euBaskijski
The Rite (2011ko filma)
faPerski
تشریفات مذهبی (فیلم ۲۰۱۱)
fiFiński
The Rite
frFrancuski
Le Rite (film)
glGalicyjski
O rito
heHebrajski
הפולחן
huWęgierski
A rítus
idIndonezyjski
The Rite (film 2011)
itWłoski
Il rito (film 2011)
jaJapoński
ザ・ライト -エクソシストの真実-
koKoreański
더 라이트: 악마는 있다
laŁaciński
The Rite (pellicula)
nlNiderlandzki
The Rite (2011)
noNorweski
The Rite
plPolski
Rytuał (film 2011)
ptPortugalski
O Ritual
ruRosyjski
Обряд (фильм, 2011)
shSerbsko-chorwacki
The Rite (2011 film)
slSłoweński
Obred (film)
srSerbski
Обред (филм)
svSzwedzki
Ritualen
ukUkraiński
Обряд (фільм, 2011)

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Fiński:
Nr 18460
06.2026
Globalny:
Nr 2361
02.2011

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Fiński:
Nr 973
07.2025
Globalny:
Nr 3767
03.2011

Historia rankingu popularności globalnej

Historia rankingu ZA lokalnego

Historia rankingu ZA globalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

gl: O rito

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W fińskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Kongon demokraattinen tasavalta, Senegal, Erling Braut Haaland, Kongon tasavalta, Harry Kane, Jalkapallon maailmanmestaruuskilpailut 2026, Jalkapallon maailmanmestaruuskilpailut, Romelu Lukaku, Kylian Mbappé, Norsunluurannikko.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji