Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 0.99

24 lutego 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-2, Tyson Fury, pandemia, Koronawirusy, SARS-CoV-2, Harvey Weinstein, Pandemia grypy w latach 1918-1919, Katherine Johnson, Deontay Wilder, Miguel Ángel Félix Gallardo. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesitjaplptruzh
szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-23241022655011
Tyson Fury2272822431651854
pandemia3519750192515362
Koronawirusy514117339231
SARS-CoV-24101724251815403843
Harvey Weinstein225161111153022517
Pandemia grypy w latach 1918-19196225623445781232779
Katherine Johnson3810616010222414
Deontay Wilder16311108168196727810
Miguel Ángel Félix Gallardo932951956912729

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

23 lutego 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-2, Tyson Fury, Deontay Wilder, Parasite, Koronawirusy, Miguel Ángel Félix Gallardo, Bernie Sanders, Anthony Joshua, SARS-CoV-2, Deontay Wilder vs. Tyson Fury II.

Nazwa ardeenesitjaplptruzh
szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-2468152341913031
Tyson Fury5972112281382784
Deontay Wilder6043635567431164
Parasite332541162666551712514
Koronawirusy6171231882342
Miguel Ángel Félix Gallardo838771425721680
Bernie Sanders45142538102851006151152
Anthony Joshua839561483251556727
SARS-CoV-2327331179322562547546
Deontay Wilder vs. Tyson Fury II416

22 lutego 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-2, Parasite, Martin Braithwaite, Erling Braut Håland, Koronawirusy, Miguel Ángel Félix Gallardo, Tyson Fury, Cristiano Ronaldo, Deontay Wilder, Lionel Messi.

Nazwa ardeenesitjaplptruzh
szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-21635222223118031
Parasite13718471558381681511
Martin Braithwaite3020521443662261
Erling Braut Håland109303993127773734943
Koronawirusy12131144592318
Miguel Ángel Félix Gallardo60876815016772
Tyson Fury109364183119
Cristiano Ronaldo173495425171111153
Deontay Wilder1656952549501411
Lionel Messi144636116301171378

21 lutego 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-2, Martin Braithwaite, Parasite, Chespirito, Miguel Ángel Félix Gallardo, Koronawirusy, Billie Eilish, Mahaśiwaratri, Zmarli w roku 2020, 21 lutego.

Nazwa ardeenesitjaplptruzh
szerzenie się zakażeń wirusem SARS-CoV-228247316194123321
Martin Braithwaite5119512615270191726
Parasite101425101149282361516
Chespirito3111
Miguel Ángel Félix Gallardo56785833115864
Koronawirusy25212127877276
Billie Eilish276461828162123409427249
Mahaśiwaratri34042562941377
Zmarli w roku 2020160281045731423125
21 lutego10019135351404613379342

Globalna popularność Wikipedii 25 lutego 2020

W dniu 25 lutego 2020 roku w Wikipedii było 125.30 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 34.93 mln odwiedzin z Niemiec, 34.24 mln odwiedzin z Japonii, 29.04 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 22.55 mln odwiedzin z Indii, 20.47 mln odwiedzin z Francji, 19.26 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 17.18 mln odwiedzin z Włoch, 14.10 mln odwiedzin z Kanady, 11.89 mln odwiedzin z Hiszpanii oraz 198.84 mln odwiedzin z innych państw.

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 40 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na październik 2019). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (25 lutego 2020 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane z września 2019 roku. Dla wartości historycznych polularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2002-2019... Więcej informacji