Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 1.01

1 czerwca 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: Zabójstwo George’a Floyda, Elon Musk, pandemia COVID-19, Anonymous, Jeffrey Epstein, Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, Zesłanie Ducha Świętego, 1 czerwca, Antifa movements in the United States, Dzień Dziecka. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Zabójstwo George’a Floyda1224141343914
Elon Musk109161199671718216
pandemia COVID-19634671421170433478
Anonymous814481111015219448
Jeffrey Epstein1271852121367722719232
Międzynarodowa Stacja Kosmiczna1783319142622168623430
Zesłanie Ducha Świętego4032126237185251104
1 czerwca311753272844209221182
Antifa movements in the United States3173
Dzień Dziecka56648117115891

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

1 czerwca 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi książkami były: Rok 1984, Biblia, Otome Game no hametsu Flag shika nai akuyaku reijō ni tensei shite shimatta..., Władca Pierścieni, Boska Komedia, Opowieść podręcznej, Sword Art Online, First they came..., Defending Jacob, Romeo i Julia.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Rok 1984627241432371323
Biblia9221313141501452185
Otome Game no hametsu Flag shika nai akuyaku reijō ni tensei shite shimatta...18546119412801988172
Władca Pierścieni1198310213117241291534
Boska Komedia6916669908111197987
Opowieść podręcznej42101501814918710282690
Sword Art Online11835171944227216651
First they came...5245396364292257106
Defending Jacob6
Romeo i Julia472926510178061471107

1 czerwca 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi filmami były: Joker, Snowpiercer, Parasite, The SpongeBob Movie: Sponge on the Run, Bloodshot, Uncut Gems, The Invisible Man, Indiana Jones i ostatnia krucjata, Tenet, Underwater.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Joker712696655036381988
Snowpiercer33630241612100135201
Parasite8494637216255925595
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run1933708
Bloodshot423349832162928686915920
Uncut Gems8784381896399331450948
The Invisible Man806705286316456365186200
Indiana Jones i ostatnia krucjata747749593555492915
Tenet455158842449182355064633
Underwater34510543703461716265345

1 czerwca 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi grami wideo były: Minecraft, The Last of Us, Roblox, Borderlands, Grand Theft Auto V, Borderlands 2, Valorant, Borderlands: The Pre-Sequel!, Fortnite, The Last of Us Part II.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Minecraft33121371236
The Last of Us147677285873
Roblox5173168540418219
Borderlands184442126196
Grand Theft Auto V112788103364515
Borderlands 2965969557311272
Valorant24242173102115542
Borderlands: The Pre-Sequel!12581593986158
Fortnite7914121076736138
The Last of Us Part II2314214126882415418

Globalna popularność Wikipedii 1 czerwca 2020

W dniu 1 czerwca 2020 roku w Wikipedii było 112.67 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 39.56 mln odwiedzin z Japonii, 32.33 mln odwiedzin z Niemiec, 30.45 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 24.07 mln odwiedzin z Indii, 20.79 mln odwiedzin z Francji, 20.18 mln odwiedzin z Włoch, 18.02 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 13.78 mln odwiedzin z Kanady, 13.20 mln odwiedzin z Brazylii oraz 204.34 mln odwiedzin z innych państw.

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 40 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na maj 2020). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (1 czerwca 2020 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane z marca 2020 roku. Dla wartości historycznych polularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2002-2020... Więcej informacji