Ocena jakości i popularności Wikipedii

WikiRank.net
wer. 1.01

2 lipca 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami były: pandemia COVID-19, Dark, Władimir Putin, 2 lipca, YouTube, Jeffrey Epstein, Zmarli w roku 2020, Ghislaine Maxwell, Stany Zjednoczone, Reckful. Poniżej znajduje się ranking tych artykułów wraz z rankingiem w poszczególnych wersjach językowych Wikipedii.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
pandemia COVID-19183274112721448241216
Dark12121238113061588
Władimir Putin43112317311431533551
2 lipca24334153923118913193
YouTube11883762916151103790
Jeffrey Epstein2881672512720432619
Zmarli w roku 202051565867636729810
Ghislaine Maxwell183432944184
Stany Zjednoczone2839472630511084935105246
Reckful139

Kolorami są pokazane zmiany w rankingu w porównaniu do poprzedniego dnia:
wyżej, niżej, bez zmian

2 lipca 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi książkami były: Rok 1984, Sword Art Online, Biblia, Re: Zero – Życie w innym świecie od zera, Nowy wspaniały świat, Władca Pierścieni, Warrior Nun Areala, Boska Komedia, Don Kichot, Opowieść podręcznej.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Rok 198471539643133224
Sword Art Online7933783102714381
Biblia591219818311126112
Re: Zero – Życie w innym świecie od zera17210541613434848604
Nowy wspaniały świat2591052421253821016583
Władca Pierścieni46156131721358412074
Warrior Nun Areala2
Boska Komedia4912684493905111685
Don Kichot548201251310477713769
Opowieść podręcznej41814514787935359803

2 lipca 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi grami wideo były: The Last of Us Part II, The Last of Us, Minecraft, Grand Theft Auto V, Roblox, Cyberpunk 2077, Fortnite, League of Legends, Death Stranding, PlayerUnknown's Battlegrounds.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
The Last of Us Part II121121125311
The Last of Us172242212423
Minecraft333333712319
Grand Theft Auto V17109987668629
Roblox51351810472419199
Cyberpunk 20772556105431446
Fortnite74811453103394
League of Legends2381856974764216
Death Stranding1419914146483329717
PlayerUnknown's Battlegrounds23746137150207157402931

2 lipca 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi serialami telewizyjnymi były: Dark, Dom z papieru, The 100, It's Okay to Not Be Okay, The Boys (serial 2019), Warrior Nun, Unsolved Mysteries, Peaky Blinders, Stranger Things, Doom Patrol.

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Dark1111113101118
Dom z papieru89134129598230220
The 10021396119353313519241
It's Okay to Not Be Okay41701
The Boys (serial 2019)4254650671947737543
Warrior Nun2
Unsolved Mysteries225322268296
Peaky Blinders173718916293043399
Stranger Things51262172832132166664
Doom Patrol5521507838813121711545395

2 lipca 2020 roku w Wikipedii najbardziej popularnymi filmami były: Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga, Joker, Tenet, Hamilton, My Spy, Doctor Sleep, Powrót do przyszłości, Płonące siodła, Bloodshot, Black Widow (film 2020).

Nazwa ardeenesfritjaplptruzh
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga61188617118720
Joker965104525561115271840
Tenet1846753944032551371379
Hamilton3242
My Spy7843
Doctor Sleep3664288258537574343594
Powrót do przyszłości4802792934120460843323
Płonące siodła6989
Bloodshot7713907430633625448201166
Black Widow (film 2020)1903988196124107414280813342

Globalna popularność Wikipedii 2 lipca 2020

W dniu 2 lipca 2020 roku w Wikipedii było 100.05 mln odwiedzin ze Stanów Zjednoczonych, 35.71 mln odwiedzin z Japonii, 29.63 mln odwiedzin z Niemiec, 28.66 mln odwiedzin ze Zjednoczonego Królestwa, 23.58 mln odwiedzin z Indii, 16.69 mln odwiedzin z Francji, 15.62 mln odwiedzin z Włoch, 15.07 mln odwiedzin z Federacji Rosyjskiej, 12.35 mln odwiedzin z Kanady, 10.94 mln odwiedzin z Brazylii oraz 172.38 mln odwiedzin z innych państw.

Statystyka jakości

WikiRank

Projekt jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 40 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na czerwiec 2020). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (2 lipca 2020 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane z marca 2020 roku. Dla wartości historycznych polularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2002-2020... Więcej informacji